Agenda






Datum Tijd Team Thuis/uit Opmerking
Vrijdag
12 jan
R&W Evenementen Thuis

Algemene Leden Vergadering

Vrijdag
6 apr
20:00 R&W Evenementen Thuis
Vrijdag
6 apr
20:00 R&W Senioren ALV Vrijdag 6 april 20:00uur Thuis
Zaterdag
28 apr
12:00 VCC 1 R&W Heren 1 Uit
Zaterdag
5 mei
11.00 Salland R&W Heren 1 Uit
Zaterdag
5 mei
13.00 R&W Zami's Groen Geel Thuis

Veld 2

Zaterdag
5 mei
9.30 Germany WT 20 R&W Dames Uit

op Kampong

Zondag
6 mei
12.30 R&W U7 Thuis
Zondag
6 mei
12:00 R&W Heren 2 Ghausia 2 Thuis
Dinsdag
8 mei
11:00 R&W Heren 1 G&W Thuis
Dinsdag
8 mei
11:00 R&W U7 Thuis
Dinsdag
8 mei
12:00 Olympia R&W Heren 2 Uit
Dinsdag
8 mei
13:00 Qui Vive R&W Heren 3 Uit
Donderdag
10 mei
11.00 R&W Heren 1 Voorburg Thuis

Veld 1

Donderdag
10 mei
12.00 VRA R&W Heren 2 Uit
Donderdag
10 mei
13.00 VCC R&W Zami's Uit
Zaterdag
12 mei
11.00 Kampong R&W Heren 1 Uit
Zaterdag
12 mei
13.00 R&W Zami's HCC Thuis

Veld 2

Zaterdag
12 mei
13.30 R&W Veteranen Hercules Thuis

Veld 1

Zaterdag
12 mei
9.30 Ajax Dames R&W Dames Uit
Zondag
13 mei
12.30 R&W U7 Thuis
Zondag
13 mei
9.00 Bloemendaal U11 R&W U11 - B Uit
Zondag
13 mei
9.00 R&W U13 Bloemendaal U13 Thuis

Veld 2

Zondag
13 mei
9.00 R&W U15 ACC U15 Thuis

Veld 1

Zondag
13 mei
9.00 R&W U9 Qui Vive U9 Thuis
Zaterdag
19 mei
12:00 R&W Heren 2 HBS 2 Thuis
Zaterdag
19 mei
13:00 R&W Zami's Kampong 1 Zami Thuis
Zaterdag
19 mei
13:30 ACC Vet R&W Veteranen Uit
Zaterdag
19 mei
9:30 R&W Dames Kampong DT20 Thuis
Zondag
20 mei
12:30 R&W U7 Petjes Thuis


 

Zondag
20 mei
13:00 Hermes DVS R&W Heren 3 Uit
Zondag
20 mei
13:00 R&W Evenementen Kampong 3 Thuis

Te gast
Kikkers 1 - Kampong 3

Zondag
20 mei
9:00 Olympia U13 R&W U13 Uit
Zondag
20 mei
9:00 R&W U15 HBS U15-1 Thuis
Zondag
20 mei
9:00 R&W U9 Bloemendaal U9-1 Thuis
Zondag
20 mei
9:00 R&W U11 - B ACC U11 Thuis
Maandag
21 mei
11:00 R&W Heren 1 Punjab 2 Thuis
Zaterdag
26 mei
Qui Vive R&W Heren 2 Uit
Zaterdag
26 mei
R&W Veteranen Quick Thuis
Zaterdag
26 mei
R&W Zami's Hilversum Thuis
Zaterdag
26 mei
10.00 R&W Dames VRA DT 20 Thuis
Zondag
27 mei
Dosti R&W Heren 1 Uit
Zondag
27 mei
R&W Heren 3 Thuis
Zondag
27 mei
9.00 ACC U9 R&W U9 Uit
Zondag
27 mei
9.00 R&W U13 HBS U13 Thuis

Veld: THB

Zondag
27 mei
9.00 R&W U15 VCC U15 Thuis

Veld: Helikopterveld
 

Woensdag
30 mei
17:00 R&W Jeugd Buckswood Thuis
Woensdag
30 mei
18:00 ACC R&W Evenementen Uit
Zaterdag
2 juni
11:00 R&W Heren 1 VVV 1 Thuis
Zaterdag
2 juni
12:00 R&W Heren 2 Olympia Thuis
Zondag
3 juni
Groen & Wit R&W Heren 1 Uit
Zondag
3 juni
11:00 R&W U7 Petjes Thuis
Zondag
3 juni
13:00 Ajax Leiden R&W Heren 3 Uit
Zondag
3 juni
13:00 R&W Evenementen VRA 3 Thuis

Kikkers te gast 

Zondag
3 juni
9:00 Excelsior R&W U15 Uit
Zondag
3 juni
9:00 R&W U13 Qui Vive Thuis

Oorspronkelijk uit wedstrijd, Qui Vive heeft geen veld

Zondag
3 juni
9:00 R&W U11 - B Kampong 3 Thuis
Zondag
3 juni
9:00 R&W U9 VRA Thuis
Woensdag
6 juni
18:00 Bloemendaal R&W Evenementen Uit

Halfway Trophy

Zaterdag
9 juni
13:00 R&W Dames R&W Dames Thuis
Zaterdag
9 juni
11:00 Bloemendaal R&W Heren 1 Uit
Zaterdag
9 juni
12:00 Kampong R&W Heren 2 Uit
Zaterdag
9 juni
13:00 Hilversum R&W Zami's Uit
Zaterdag
9 juni
13:30 R&W Veteranen ACC Thuis
Zondag
10 juni
17:30 VRA R&W Heren 1 Uit

T20

Zondag
10 juni
11:00 R&W U7 Thuis
Zondag
10 juni
13:30 R&W Heren 3 Qui Vive 7 Thuis
Zondag
10 juni
9:00 Bldaal 2 U9 R&W U9 Uit
Zondag
10 juni
9:00 R&W U13 HCC U13 Thuis
Zondag
10 juni
9:00 R&W U15 HCC U15 Thuis
Zondag
10 juni
9:00 VRA U13 R&W U11 - B Uit
Woensdag
13 juni
18:00 R&W Evenementen VRA Thuis

Halfway Trophy

Vrijdag
15 juni
18:00 Bloemendaal R&W Heren 1 Uit

T20

Zaterdag
16 juni
11:00 R&W Heren 1 Hermes DVS Thuis
Zaterdag
16 juni
12:00 R&W Heren 2 ACC Thuis
Zaterdag
16 juni
13:00 Groen Geel R&W Dames Uit
Zaterdag
16 juni
13:00 Kampong 2 R&W Zami's Uit
Zaterdag
16 juni
13:30 Quick N R&W Veteranen Uit
Zondag
17 juni
11:00 R&W U7 Thuis
Zondag
17 juni
9:00 R&W U9 Qui Vive U9 Thuis Uitwedstrijd wordt Rood en Wit gespeeld.
Zondag
17 juni
9:00 R&W U13 Quick Hg U13 Thuis
Zondag
17 juni
9:00 R&W U15 Sparta U15 Thuis
Zondag
17 juni
13:00 R&W Heren 3 VCC Thuis
Woensdag
20 juni
18:00 ACC R&W Evenementen Uit

Halfway Trophy

Vrijdag
22 juni
18:00 R&W Evenementen HFC Thuis

Helikopterveld

Vrijdag
22 juni
18:00 R&W Heren 1 ACC Thuis

T20

Zaterdag
23 juni
9:00 ACC U11 R&W U11 - B Uit
Zaterdag
23 juni
9:00 Bldaal 1 U9 R&W U9 Uit
Zaterdag
23 juni
9:00 Kampong U15 R&W U15 Uit
Zaterdag
23 juni
9:00 R&W U13 Excelsior U13 Thuis
Zaterdag
23 juni
12:00 R&W Heren 2 VRA Thuis
Zaterdag
23 juni
13:00 Kampong 1 R&W Zami's Uit
Zaterdag
23 juni
13:00 R&W Dames VCC Thuis
Zaterdag
23 juni
13:30 Hercules R&W Veteranen Uit
Zondag
24 juni
09:00 R&W U11 - B Bldaal U11 Thuis

Verregende wedstrijd van 17 juni

Zondag
24 juni
11:00 R&W U7 Thuis
Zondag
24 juni
16:30 R&W Evenementen Thuis

Vanaf 16:30 borrel en diner

Zondag
24 juni
11:00 R&W Heren 1 Salland Thuis
Zondag
24 juni
13:00 R&W Heren 3 Kampong Zomi Thuis
Vrijdag
29 juni
18:00 R&W Heren 1 Groen en Wit Thuis

T20

Zaterdag
30 juni
09:00 R&W U13 HBS U13 Thuis
Zaterdag
30 juni
09:00 R&W U15 HBS U15 Thuis
Zaterdag
30 juni
9:00 R&W U9 ACC U9 Thuis
Zaterdag
30 juni
13:00 R&W Zami's Ajax 2 Thuis
Zaterdag
30 juni
13:00 VOC R&W Dames Uit
Zaterdag
30 juni
13:30 ACC R&W Veteranen Uit
Zondag
1 juli
11:00 R&W U7 Thuis
Zondag
1 juli
11:00 Voorburg R&W Heren 1 Uit
Zondag
1 juli
12:00 R&W Heren 2 VOC Thuis
Zondag
1 juli
13:00 ACC R&W Heren 3 Uit
Zaterdag
7 juli
09:00 Qui Vive U13 R&W U13 Uit
Zaterdag
7 juli
09:00 R&W U15 Excelsior U15 Thuis
Zaterdag
7 juli
9:00 Kampong U11 R&W U11 - B Uit
Zaterdag
7 juli
9:00 VRA U9 R&W U9 Uit
Zaterdag
7 juli
13:30 R&W Veteranen Quick N Thuis
Zondag
8 juli
11:00 R&W U7 Thuis
Zondag
8 juli
11:00 R&W Heren 1 Kampong Thuis
Zondag
8 juli
12:00 HBS R&W Heren 2 Uit
Zondag
8 juli
13:00 R&W Heren 3 Excelsior Thuis
Donderdag
12 juli
17:00 R&W Jeugd Kampong Thuis Flamingo jeugdtoernooi
Vrijdag
13 juli
10:00 R&W Evenementen Thuis

Finale Flamingo toernooi

Zaterdag
14 juli
09:00 R&W U15 Kampong U15 Thuis
Zaterdag
14 juli
13:30 VVV R&W Heren 1 Uit

Fase 2 T20 op Hermes DVS en bij winst om 17:00 uur tegen Hermes DVS, winnaar naar finaledag 21 juli ook op Hermes DVS. 

Zaterdag
14 juli
9:00 R&W U11 - B VRA U11 Thuis
Zaterdag
14 juli
9:00 R&W U9 Bldaal 2 U9 Thuis
Zaterdag
14 juli
13:00 Hercules R&W Zami's Uit
Zaterdag
14 juli
13:30 R&W Veteranen Hercules Thuis
Zondag
15 juli
09:00 Olympia U13 R&W U13 Uit
Zondag
15 juli
11:00 R&W U7 Thuis
Zondag
15 juli
11:00 R&W Heren 1 Dosti Thuis
Zondag
15 juli
12:00 R&W Heren 2 Qui Vive Thuis
Maandag
16 juli
18:00 R&W Evenementen Thuis
Zaterdag
21 juli
10:00 ACC R&W U9 Uit
Zaterdag
21 juli
13:30 HBS R&W Heren 1 Uit

Finale dag T20 op Hermes DVS, 13:30 uur halve finale bij winst naar finale om 17:00 uur.

Zaterdag
21 juli
13:00 Ajax 2 R&W Zami's Uit
Zondag
22 juli
11:00 R&W U7 Thuis
Zondag
22 juli
12.00 VOC R&W Heren 2 Uit

Oorspronkelijk op 12 mei gepland

Zondag
22 juli
11:00 Punjab R&W Heren 1 Uit
Zondag
22 juli
13:00 R&W Heren 3 Hermes DVS Thuis
Zaterdag
28 juli
13:00 R&W Dames Quick Hg Thuis
Zaterdag
28 juli
13:00 R&W Zami's Kampong 2 Thuis
Zondag
29 juli
11:00 R&W U7 Thuis
Zondag
29 juli
13:00 Excelsior 4 R&W Heren 3 Uit
Zaterdag
4 aug
13:00 HCC 1 R&W Zami's Uit
Zaterdag
4 aug
13:00 VRA R&W Dames Uit
Zaterdag
11 aug
13:00 Groen Geel R&W Zami's Uit
Zondag
12 aug
11:00 R&W U7 Thuis
Zondag
12 aug
12:00 R&W Heren 2 Kampong Thuis
Zondag
12 aug
1:00 VVV R&W Heren 1 Uit
Zaterdag
18 aug
13:00 R&W Zami's Hercules Thuis
Zondag
19 aug
11:00 R&W U7 Thuis
Zondag
19 aug
11:00 Hermes DVS R&W Heren 1 Uit
Zondag
19 aug
11:00 R&W Heren 1 Bloemendaal Thuis
Zondag
19 aug
12:00 ACC R&W Heren 2 Uit
Zaterdag
25 aug
13:30 R&W Veteranen Quick N Thuis
Zondag
26 aug
13:30 R&W Veteranen Flamingo's Thuis

Friendly

Zondag
9 sep
10:00 R&W U9 Uit

Op Bloemendaal