Agenda






Datum Tijd Team Thuis/uit Opmerking
Zondag
23 apr
13:00 ACC R&W Heren 1 Uit

Oefenwedstrijd

Zaterdag
29 apr
13:00 R&W Heren 1 HCC Thuis

Oefenwedstrijd

Zondag
30 apr
12:00 R&W Heren 2 Ghausia Thuis Oefenwedstrijd
Zaterdag
6 mei
11:00 Groen & Wit 1 R&W Heren 1 Uit
Zaterdag
6 mei
13:30 R&W Zami's HCC ZaMi 3 Thuis
Zaterdag
6 mei
14:30 Duitsland R&W Dames Uit T20
Zondag
7 mei
HBS R&W U17 Uit
Zondag
7 mei
R&W U13 jongens VCC Thuis
Zondag
7 mei
R&W U13 meisjes Excelsior 2 Thuis
Zondag
7 mei
13:00 R&W Heren 2 VCC 2 Thuis

oefenwedstrijd

Zondag
7 mei
Bloemendaal R&W U11 Uit
Zondag
7 mei
13:00 R&W Heren 3 Qui Vive 3 Thuis
Donderdag
11 mei
14:00 R&W Evenementen Jewellery Quarter Thuis

Friendly tegen Engels Tour Team. Ze spelen in een bekend roze, bovendien zullen ze de eerste zijn die na de verhuizing op Rood & Wit komen spelen.
https://twitter.com/JQ_Cricket

Vrijdag
12 mei
20.00 R&W Evenementen Thuis

ALV

Zaterdag
13 mei
R&W Evenementen Bloemendaal Thuis

Op 13 mei speelt Rood en Wit 1 thuis tegen Bloemendaal en hebben we op Eindenhout een officiële openingsdag van ons nieuwe plek in de historie.

Zaterdag
13 mei
10:00 R&W Dames Ajax Thuis T20
Zaterdag
13 mei
11:00 R&W Heren 1 Bloemendaal 1 Thuis
Zaterdag
13 mei
13:30 R&W Zami's VVV ZaMi Thuis
Zondag
14 mei
R&W U17 Bloemendaal Thuis
Zondag
14 mei
HBS R&W U13 jongens Uit
Zondag
14 mei
HBS3 R&W U13 meisjes Uit
Zondag
14 mei
R&W U11 Qui Vive Thuis
Zondag
14 mei
12:00 R&W Heren 2 Groen & Wit 2 Thuis
Zaterdag
20 mei
10:00 Hilkamp R&W Dames Uit T20
Zaterdag
20 mei
11:00 HCC 2 R&W Heren 1 Uit
Zaterdag
20 mei
13:30 R&W Zami's VCC ZaMi Thuis
Zondag
21 mei
VCC R&W U17 Uit
Zondag
21 mei
R&W U13 jongens ACC Thuis
Zondag
21 mei
R&W U13 meisjes Kampong 2 Thuis
Zondag
21 mei
Olympia R&W U11 Uit
Zondag
21 mei
12:00 Ajax 1 R&W Heren 2 Uit
Donderdag
25 mei
11:00 R&W Heren 1 Sparta 1 Thuis
Donderdag
25 mei
12:00 ACC 2 R&W Heren 2 Uit
Donderdag
25 mei
13:00 R&W Heren 3 Ajax 3 Thuis
Zaterdag
27 mei
10:00 R&W Dames VRA Thuis T20
Zaterdag
27 mei
11:00 VCC 1 R&W Heren 1 Uit
Zaterdag
27 mei
13:00 R&W Veteranen Sparta Vets Thuis
Zaterdag
27 mei
13:30 R&W Zami's Ajax ZaMi 1 Thuis
Zondag
28 mei
Flamingojuniores of T20 R&W U17 Uit
Zondag
28 mei
VRA R&W U13 jongens Uit
Zondag
28 mei
Qui Vive R&W U13 meisjes Uit
Zondag
28 mei
R&W U11 HBS Thuis
Zondag
28 mei
12:00 R&W Heren 2 VVV 2 Thuis
Zondag
28 mei
13:00 HERMES D.V.S. 3 R&W Heren 3 Uit
Zaterdag
3 juni
10:00 Finale Dag R&W Dames Uit T20
Zaterdag
3 juni
11:00 R&W Heren 1 Dosti United 2 Thuis
Zaterdag
3 juni
13:00 Quick 1888 Vets R&W Veteranen Uit
Zaterdag
3 juni
13:30 VOC ZaMi R&W Zami's Uit
Zondag
4 juni
Flamingojuniores of T20 R&W U17 Uit
Zondag
4 juni
Bloemendaal R&W U13 jongens Uit
Zondag
4 juni
R&W U13 meisjes HCC 2 Thuis
Zondag
4 juni
13:00 Olympia 1 R&W Heren 2 Uit
Zondag
4 juni
MOP R&W U11 Uit
Zondag
4 juni
13:00 R&W Heren 3 ACC 3 Thuis
Maandag
5 juni
11:00 VVV 1 R&W Heren 1 Uit
Zaterdag
10 juni
11:00 R&W Heren 1 Salland CC 1 Thuis
Zaterdag
10 juni
13:00 Groen Geel 1 R&W Dames Uit
Zondag
11 juni
R&W U17 Quick Thuis
Zondag
11 juni
Excelsior R&W U13 jongens Uit

vriendschappelijk

Zondag
11 juni
R&W U13 meisjes Ajax Thuis
Zondag
11 juni
10:30 VVV 1 R&W Heren 1 Uit

T20

Zondag
11 juni
R&W U11 Kampong-Salland Thuis
Zondag
11 juni
12:00 R&W Heren 2 Qui Vive 2 Thuis
Zondag
11 juni
13:00 R&W Heren 3 VOC 3 Thuis
Zaterdag
17 juni
HCC R&W U17 Uit
Zaterdag
17 juni
Kampong R&W U13 jongens Uit
Zaterdag
17 juni
R&W U13 meisjes Thuis

Vrij

Zaterdag
17 juni
15:00 Bloemendaal 1 R&W Heren 1 Uit

T20

Zaterdag
17 juni
Excelsior R&W U11 Uit
Zaterdag
17 juni
13:00 R&W Dames Quick Haag 1 Thuis
Zaterdag
17 juni
13:30 Qui Vive ZaMi R&W Zami's Uit
Zondag
18 juni
11:00 Kampong 1 R&W Heren 1 Uit
Zondag
18 juni
12:00 R&W Heren 2 VRA 2 Thuis
Zondag
18 juni
13:00 Excelsior'20 3 R&W Heren 3 Uit
Zaterdag
24 juni
R&W U17 Hermes Thuis
Zaterdag
24 juni
R&W U13 jongens Thuis

Kruisfinales

Zaterdag
24 juni
R&W U13 meisjes Thuis

Kruisfinales

Zaterdag
24 juni
10:30 R&W Heren 1 Groen & Wit 1 Thuis

T20

Zaterdag
24 juni
15:00 R&W Heren 1 Dosti United 1 Thuis

T20

Zaterdag
24 juni
kruisfinales R&W U11 Uit
Zaterdag
24 juni
13:00 R&W Dames VOC 1 Thuis
Zaterdag
24 juni
13:30 R&W Zami's VOC ZaMi Thuis
Zondag
25 juni
11:00 R&W Heren 1 Groen & Wit 1 Thuis
Zondag
25 juni
12:00 Groen & Wit 2 R&W Heren 2 Uit
Zaterdag
1 juli
2e Ronde R&W Heren 1 Uit

T20

Zaterdag
1 juli
ACC R&W U17 Uit
Zaterdag
1 juli
R&W U13 jongens Thuis

Kruisfinales

Zaterdag
1 juli
R&W U13 meisjes Thuis

Kruisfinales

Zaterdag
1 juli
kruisfinales R&W U11 Uit
Zaterdag
1 juli
13:00 Hercules Vets R&W Veteranen Uit
Zaterdag
1 juli
13:00 VRA 1 R&W Dames Uit
Zaterdag
1 juli
13:30 Ajax ZaMi 1 R&W Zami's Uit
Zondag
2 juli
11:00 Bloemendaal 1 R&W Heren 1 Uit
Zondag
2 juli
12:00 R&W Heren 2 Ajax 1 Thuis
Zaterdag
8 juli
R&W U17 VRA Thuis
Zaterdag
8 juli
R&W U13 jongens Thuis

Kruisfinales

Zaterdag
8 juli
R&W U13 meisjes Thuis

Kruisfinales

Zaterdag
8 juli
kruisfinales R&W U11 Uit
Zaterdag
8 juli
13:00 R&W Dames HilKamp 1 Thuis
Zaterdag
8 juli
13:00 R&W Veteranen Hercules Vets Thuis
Zondag
9 juli
R&W Evenementen Thuis

Op 9 juli vieren we de eerste R&W verjaardag in het Eindenhout. Eet je mee? Schrijf je dan nu in via set@roodenwit.nl voor € 10,00 pp is er een heerlijke maaltijd!

Zondag
9 juli
11:00 R&W Heren 1 HCC 2 Thuis
Zondag
9 juli
12:00 R&W Heren 2 ACC 2 Thuis
Zondag
9 juli
13:00 CC Groenendaal 3 R&W Heren 3 Uit
Woensdag
12 juli
R&W Evenementen Henfield Thuis

Henfield is een slordige 100 jaar ouder dan Rood en Wit. Ze zijn vorig jaar ook langs geweest. Zij zijn het laatste tourende team dat op het (oude-)hoofdveld heeft gespeeld.
http://www.henfieldcricketclub.com/

Zaterdag
15 juli
Finale R&W Heren 1 Uit

T20

Zaterdag
15 juli
13:00 Ajax 1 R&W Dames Uit
Zaterdag
15 juli
13:00 Sparta Vets R&W Veteranen Uit
Zaterdag
15 juli
13:30 R&W Zami's Qui Vive ZaMi Thuis
Zondag
16 juli
11:00 Sparta 1 R&W Heren 1 Uit
Zondag
16 juli
12:00 R&W Heren 2 VVV 2 Thuis
Zaterdag
22 juli
13:00 R&W Veteranen ACC Vets Thuis
Zaterdag
22 juli
13:30 VCC ZaMi R&W Zami's Uit
Zondag
23 juli
11:00 R&W Heren 1 VCC 1 Thuis
Zondag
23 juli
13:00 Ajax 3 R&W Heren 3 Uit
Maandag
24 juli
13:00 R&W Evenementen Economists Thuis

Friendly tegen Engels Tour team. The Economists touren al een aantal jaar door Nederland.
http://economistscricketclub.net/

Zaterdag
29 juli
13:30 HCC ZaMi 3 R&W Zami's Uit
Zondag
30 juli
13:00 Qui Vive 3 R&W Heren 3 Uit
Zondag
6 aug
11:00 Dosti United 2 R&W Heren 1 Uit
Zondag
6 aug
12:00 R&W Heren 2 Olympia 1 Thuis
Zondag
6 aug
13:00 ACC 3 R&W Heren 3 Uit
Zaterdag
12 aug
13.00 uur R&W Dames Quick Den Haag Thuis
Zaterdag
12 aug
13:30 VVV ZaMi R&W Zami's Uit
Zondag
13 aug
12:00 Qui Vive 2 R&W Heren 2 Uit
Zondag
13 aug
13:00 R&W Heren 1 VVV 1 Thuis
Zondag
13 aug
13:00 R&W Heren 3 Excelsior'20 3 Thuis
Zaterdag
19 aug
13.00 uur VRA R&W Dames Uit
Zaterdag
19 aug
13:00 ACC Vets R&W Veteranen Uit
Zondag
20 aug
12:00 VRA 2 R&W Heren 2 Uit
Zondag
20 aug
14:00 Salland CC 1 R&W Heren 1 Uit
Zondag
27 aug
R&W U13 jongens Thuis

Kruisfinales of T20

Zondag
27 aug
R&W U13 meisjes Thuis

T20

Zondag
27 aug
11.00 R&W Evenementen Thuis

11.00 Live Cricket 1e en 3e XI
14.00 F1 Spa-BE (max verstappen)
15.00 Slotdag Jeugd
17.30 Dinnertime: aanmelden via Set@roodenwit.nl


 

Zondag
27 aug
11:00 R&W Heren 1 Kampong 1 Thuis
Zondag
27 aug
U11 festival R&W U11 Uit
Zondag
27 aug
13:00 R&W Heren 3 HERMES D.V.S. 3 Thuis
Zondag
3 sep
R&W U13 jongens Thuis

Kruisfinales of T20

Zondag
3 sep
R&W U13 meisjes Thuis

T20

Zondag
3 sep
U11 festival R&W U11 Uit
Zondag
3 sep
14:00 Olympia 3 R&W Heren 3 Uit